pl pl pl pl
po pierwsze skutecznie
logowanie do poczty e-mail
panel klienta
  zapraszamy
prosta nawigacja  
Od czego zacząć?
Jak to robimy?
Ile to kosztuje?
Oferta
Strony internetowe
Twoje miejsce w globalnej wiosce
 
Najogólniej rzecz ujmując Strona internetowa (strona WWW) - jest dokumentem utworzonym w którejś z odmian języka SGML (HTML, XML).

Dokument ten jest ogólnodostępny, ponieważ znajduje się na serwerze, który podłączony jest do sieci internet 24 godziny na dobę. Jest on szczególnie chroniony po to, by strony WWW były dostępne dla każdego i w każdym czasie.

Cechą charakterystyczną stron WWW jest hipertekstowość (możliwość wstawiania odniesień do innych miejsc w internecie w danej chwili szczególnie pożądanych) i często multimedialność.

Część stron internetowych może zawierać w sobie elementy prezentacji stworzonych za pomocą dodatkowych technologii (np. Flash), część tworzona jest dynamicznie, co dodatkowo rozszerza ich funkcjonalność i praktyczne zastosowanie.

Jakie może być zastosowanie stron internetowych? Ogromne. Strony internetowe mogą pełnić wieloraką funkcję. Z pewnością ich podstawowym zadaniem jest dostarczenie odbiorcy informacji o ofercie, profilu adresie, telefonie właściciela strony. W dzisiejszym świecie te podstawowe opcje zostały poszerzone o możliwości związane z dokonywaniem zakupów, interaktywną komunikacją, specjalistycznymi sposobami przetwarzania zamówień i innych danych.